O nas

Uruchomiliśmy ten serwis po to, aby pomóc Ci oszczędzić czas na przeszukiwanie internetu w celu znalezienia najkorzystniejszych dla Ciebie usług do domu. Na początku skupimy się na abonamentach telefonicznych i ofertach na kartę.

W naszym serwisie znajdziesz porównania abonamentów telefonicznych, ofert na kartę, abonamentów serwisów VOD. W przyszłości chcemy też porównywać usługodawców prądu, gazu czy internetu.

Wiemy też, że zmiana operatora to dla niektórych osób to wielki strach i dużo wątpliwości. Jedni zastanawiają się czy nowy usługodawca będzie świadczył usługi na takim samym poziomie, czy nie będzie problemu z dostępnością usług. Drugim nie chcę się tego robić ze względu na wygodę. Niektórzy jednak na samej zmianie mogą zyskać dwukrotnie – po pierwsze jest szansa na tańsze usługi, po drugie – nowy operator w celu zachęcenia nowych klientów daje więcej korzyści np. telewizje w Polsce bardziej dbają o pozyskanie nowego klienta niż utrzymanie obecnego.

My nie mamy skrupułów, staramy się nie przywiązywać do jednego operatora i podpowiadamy jak wykorzystać daną sytuację na swoją korzyść.

Reasumując, zapraszamy do zapoznania się z naszymi porównaniami, rankingami. Jeśli nie znalazłeś niczego dla siebie napisz do nas spróbujemy pomóc drogą mailową.